Korporatsioon Rotalia I külalisõhtu Tartus

Kallid organiseerumata meessoost tudengid!

Kas sa oled tüdinud sellest tundest. et sinu gümnaasiumiaegsed (ja ka vanemad) sõbrad jäävad järjest võõramaks? Või sellest, et tunned end küll isamaalisena, ent ei leia võimalusi selle välja elamiseks ja realiseerimiseks? Või sellest, et jubedalt tahaks laulda, aga keegi teine ei taha sinu kõvasti-ja-valesti stiili nautida? Või et sulle lihtsalt meeldib õlu ja väga eripalgeliste ning erinevas vanuses tarkade meeste seltskond, kelle seas seda nautida, ent su sõpruskond piirdub ainult oma kursakaaslastega?

Muretsemiseks pole põhjust! Korporatsioon Rotalia pakub teile kõigile võimalust täita elus kõik ülalmainitud lüngad ja rohkemgi veel. Meie juurest võib leida seletuse koronaviiruse olemusele (ja miks see just ühekordsete ”o”-dega kirjutatakse), süvaanalüüsi USA presidendivalimistest, ülevaate peaprokuratuuri hetkeseisust ja väga palju enamat! Kõik see toimub õllelaua formaadis, mis tähendab, et saab kuulda kõnesid, laulda tudengilaule ja lasta enda lemmikjoogil hea maitsta.

Tulge, pange selga ülikond, võtke vabaks terve õhtu ja vaadake, kuidas elu nende Tähe tänava alguse punaste telliste vahel välja näeb (loomulikult krabage kaasa ka sõber!).

Date

Feb 20 - 21 2020
Expired!

Time

20:00 - 04:00

More Info

Read More

Location

Korporatsioon Rotalia konvent
Korporatsioon Rotalia konvent
Read More

0 Comments