korp! Rotalia: www.rotalia.ee » ET » Tegevus » Koondised

Koondised

Korporatsioon Rotalia ja selle väärtused on koos liikmetega levinud üle kogu maailma.

Rotalia maailmas
Meie ametlikke koondiseid on kümme: Tallinnas, Tartus, Brüsselis, New Yorgis, Washingtonis, Seattle-is, Los Angeleses, Ottawas, Torontos ja Vancouveris.

Alljärgnev on kokkuvõtlik tabel koondiste liikmete arvu kohta (uueneb reaalajas):

KoondisRebaseidLihtliikmeidTegevliikmeidVilistlasiEmeriitvilistlasiKokku
Tartu184301031156
Tallinn75241595200
Toronto4221342485
Brüssel10311015
Los Angeles5257625
New York053171439
Ottawa0007310
Seattle0045110
Vancouver0116412
Washington42214224
Kokku39219336360576