korp! Rotalia: www.rotalia.ee » ET » Tegevus » Koondised

Koondised

Korporatsioon Rotalia ja selle väärtused on koos liikmetega levinud üle kogu maailma.

Rotalia maailmas
Meie ametlikke koondiseid on kümme: Tallinnas, Tartus, Brüsselis, New Yorgis, Washingtonis, Seattle-is, Los Angeleses, Ottawas, Torontos ja Vancouveris.

Alljärgnev on kokkuvõtlik tabel koondiste liikmete arvu kohta (uueneb reaalajas):

KoondisRebaseidLihtliikmeidTegevliikmeidVilistlasiEmeriitvilistlasiKokku
Tartu15035981149
Tallinn80331535199
Toronto5319342788
Brüssel1039114
Los Angeles6257828
New York052171438
Ottawa0007310
Seattle0045110
Vancouver0116412
Washington42213324
Kokku391310434967572